Coca-Cola

Coca-Cola Şekersiz Pet 450 ml League of Legends promosyonlu paketlerimizde, 1 Temmuz - 29 Eylül tarihleri arasındaki promosyon dönemi boyunca her kapağın altından hediye ettiğimiz 290,000 adet hextech setimiz bu tarihler aralığında yoğun ilgi sebebiyle maalesef tükenmiştir. Promosyona olan büyük ilgilizden ötürü teşekkür ederiz. Önümüzdeki dönemlerde farklı promosyonlarla oyuncuların yanında olmaya ve desteklemeye devam edeceğiz. Takipte kalın! Coca-Cola ile #BirOyunDaha.

COCA-COLA ŞEKERSİZ PET450ML LEAGUE OF LEGENDS PROMOSYONU

01.07.2019-29.09.2019 tarihleri arasında Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. tarafından düzenlenen T.C. sınırları içerisindeki Burger King restoranlarından sadece eve sipariş edilen “Pro Gamer” menülerinde gönderilecek olan League of Legends giydirmeli promosyonlu Coca-Cola Şekersiz PET 450ml ürünlerinin veya Migros’larda, Migros Sanal Marketlerde ve Coca-Cola Dükkanı’nda (www.coca-coladukkani.com) bulunan League of Legends giydirmeli promosyonlu Coca-Cola Şekersiz PET 450ml ürünlerinin siyah kapakları altından çıkan ortalama piyasa değeri 7 Türk Lirası olan 290.000 adet League of Legends oyununda kullanılabilecek online hextech seti (oyunun içinde kullanılacak olan sanal sandık ve sanal anahtar) hediyesi sunan “Coca-Cola PET450ml League of Legends Promosyonu” geçerlidir. Ürünün kapağının altındaki kod,http://lol.coca-cola.com.tr’ye üye olunduktan sonra girilmelidir. Bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak üye olup giriş yapanlar, ekran ve e-mail bildirimi ile bilgilendirilecektir. Kazanılan hediye kod en geç 29.09.2019 tarihine dek League of Legends oyunu içerisinde kullanıcının kendi hesabından kullanılmalıdır ve hediye miktarı stoklarla sınırlıdır, sınırlı sayıya ulaştığında promosyon otomatik olarak sonlanacaktır. 13 yaşından küçükler promosyona katılamaz. İşbu promosyon kurallarının tümünü promosyonlu Coca-Cola Şekersiz PET 450ml ürününün etiketinden, ücretsiz 0 850 201 30 40 no.sundan ve http://lol.coca-cola.com.tr internet sitesinden öğrenebilirsiniz.

01.07.2019-29.09.2019 tarihleri arasında Coca-Cola PET450ml League of Legends Promosyonu Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. tarafından T.C. sınırları içerisindeki:

Restoran kanalında; mevcut Burger King restoranlarından sadece online olarak ve telefonla eve siparişleri ile gönderilecek olan Coca-Cola Şekersiz PET 450ml ürünlerini içerir detayları aşağıda belirtilen Pro-Gamer menülerde;

Perakende satış noktalarında; tüm Migros marketlerinde; ve

Elektronik ticaret kanalında; Coca-Cola Dükkanı (www.coca-coladukkani.com), Migros Sanal Marketlerde geçerli olmak üzere düzenlenmektedir.

01.07.2019 Saat: 00.01 - 29.09.2019 Saat: 23:59 tarihleri arasında, yukarıda belirtilen kanallardan satın alınan League of Legends giydirmeli promosyonlu Coca-Cola Şekersiz PET 450ml ürünlerinin siyah kapaklarının altından çıkan kodu http://lol.coca-cola.com.tr sitesinden isim, soyisim, GSM no, yaş ve e-mail bilgileri girilerek üyelik oluşturan herkes League of Legends oyununda kullanılmak üzere değeri ortalama 7 Türk Lirası piyasa değeri olan 290.000 adet hextech seti (oyunun içerisinde kullanılabilecek olan sanal sandık ve sanal anahtar) hediyesi kazanabilecektir. Katılımcının belirtilen siteden üyeliğini tamamlayarak kodu girmesi üzerine, ekranda ve katılımcının e-mail adresine "Tebrikler, kazandınız!” şeklinde bildirim gönderilecektir. Ardından katılımcının kendisine internet sitesince verilen hediye kodunu, League of Legends oyununa kendi hesabıyla giriş yaptığında en geç 29.09.2019 tarihine dek sadece kullanıcının kendi hesabında kullanması gerekmektedir. Her kod 1 (bir) hediye hakkı kazandıracaktır, aynı koda ait mükerrer girişlerle tekrar hediye kazanmak mümkün değildir ve ilk gönderilen koda ait katılım kabul edilerek, bu koda hediye verilecektir.

Belirtilen internet sitesi üzerinden katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır; bu bilgiler doğru girilmeli ve gerçeği yansıtmalıdır. Hediyeler değiştirilemez, devredilemez, başka promosyonla birleştirilemezveya karşılığı nakit olarak talep edilemez. Kuralların tümü promosyonlu Coca-Cola Şekersiz PET 450ml ürününün etiketinden, http://lol.coca-cola.com.tr internet sitesinden (ücretsiz), 444 30 40 hattından ve ücretsiz 0 850 201 30 40 hattından öğrenilebilir. Promosyona katılan herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır.

Promosyon Katılım Koşulları

Promosyona katılmak için http://lol.coca-cola.com.tr sitesine sitesine giriş yapılmalı, ilgili Coca-Cola Şekeriz 450 ml ürününün kapağı altından çıkan kod ile birlikte doğru bir şekilde istenilen ad, soyad, GSM no ve e-mail bilgileri girilerek üye olunmalıdır. Coca-Cola Meşrubat Pazarlama ve Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi sistemi bünyesine dahil olunmak -istenilmekteyse, üye olmak için ilgili Aydınlatma Metni okunduktan sonra açık rızanın verilebilmesi için Aydınlatma Metni kutucuğunu içerir kutucuk seçilmelidir. Üye olan kullanıcıların kişisel verileri, Kişisel Verilerin Korunması Politikası kuralları, Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik uyarınca ve Aydınlatma Metni kapsamında belirtilen amaçlarla toplanabilir, işlenebilir, saklanabilir; ve bu kullanıcılara, sadece pazarlama amaçlı elektronik bildirim almaya, ilgili kutucuğu tıklayarak izin vermeleri halinde belirtilen şekilde ürünler, promosyonlar, kampanyalar hakkında bilgilendirici SMS veya e-posta gönderimleri yapılabilir.

13 yaşından küçükler global şirket politikası gereği üye olamayacağı için promosyona katılamaz.

Hediyeler belirtilen stoklarla sınırlıdır. Toplam hediye kod miktarı 290.000 adettir. Promosyon süresi devam etse dahi, ilk 290.000 katılımcıya kod verilecektir ve bu miktara ulaşma durumunda promosyon otomatik olarak sonlanacaktır.

Kodun kazanıldığına ilişkin gelecek bilgilendirme mesajının ardından kodun, kullanıcının kendi League of Legends hesabından giriş yaparak en geç 29 Eylül 2019 tarihine dek kullanılmalıdır.

Promosyon boyunca her kapak altı kodu yalnızca 1 (bir) kez geçerlidir. Aynı kodun birden fazla gönderilmesi ile yapılacak katılımlarda ilk gönderilen katılımlar geçerli olacak, mükerrer katılımlar elenecektir. Kodun başka kullanıcı hesabına devri kabul edilmeyecektir.

Burger King restoranlarından sadece online olarak ve telefonla eve siparişlerde promosyonlu Coca-Cola Şekersiz PET 450ml ürünlerini içerir ilgili Pro-Gamer menüler şunlardır:

-BK Pro Gamer: Big King® Sandviç + Büyük Boy Patates + 8’Li Soğan Halkası + League of Legends giydirmeli promosyonlu Coca-Cola Şekersiz PET 450ml

-BK Pro Gamer 2: Etli Barbekü Deluxe + Tavuklu Barbekü Deluxe + Büyük Boy Patates + 8’li Soğan Halkası League of Legends giydirmeli promosyonlu Coca-Cola Şekersiz PET 450ml

Coca-Cola Satış Dağıtım A.Ş. promosyon süresince promosyon koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıca bu promosyon gerekli görülmesi durumunda herhangi bir neden göstermeksizin tek taraflı durdurulabilir veya sona erdirilebilir. Promosyona ilişkin değişiklikler http://lol.coca-cola.com.tr (ücretsiz) web sayfası üzerinden duyurulacaktır.

Coca-Cola Satış Dağıtım A.Ş. şüpheli bulunulan durumlarda hangi noktadan ürün alındığı bilgisini sorma hakkına sahiptir. Talep edilen bilgi ve belgelerin (menünün ödemesine ilişkin fatura gibi) ibraz edilmediği veya şüpheli bulunduğu durumlarda hediye vermeme hakkı saklıdır.

Promosyon kapsamında, League of Legends oyunu dahil olmak üzere tüm online ve internet sitelerinin kullanımı ile ilgili olan tüm riskler site kullanıcılarının sorumluluğundadır. Sitenin kullanımı halinde meydana gelecek hiçbir olay nedeni ile promosyon düzenleyici şirket sorumlu değildir ve site kullanıcılarına hiçbir sebeple tazminat ödemeyecektir.

Promosyon düzenleyici, promosyona katılım esnasında katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Promosyon kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta promosyonu düzenleyen şirketin sistem/sunucu kayıtları dahil her türlü kayıtları esas alınacaktır. İşbu promosyon koşulları altında yer alan herhangi bir madde hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

İşbu promosyon nedeniyle ortaya çıkabilecek hukuki uyuşmazlıklarda İstanbul (Anadolu) Adliyeleri yetkilidir.

Promosyon kurallarının tümünü, belirtilen menülerle verilen promosyonlu Coca-Cola Şekersiz PET 450ml ürünlerini ürünlerinin etiket üstünden, promosyona katılan satış noktalarından, Coca-Cola İletişim Merkezi'nin 444 30 40 veya ücretsiz 0 850 201 30 40 numaralı hatlarından ve http://lol.coca-cola.com.tr'dan (ücretsiz) öğrenebilirsiniz.

Promosyondan yararlanmak isteyen herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır. Bu promosyon 01.07.2019 Saat: 00.01 - 29.09.2019 Saat: 23:59 tarihleri arasında, T.C. sınırları içerisinde geçerlidir. Türkiye Cumhuriyeti sınırları dışında, KKTC ve yurtdışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.